İş Birliklerimiz

Etken Group, hizmet ve ürün sunmuş olduğu bütün sektörler de yenlikçi bir vizyon ile katma değer oluşturarak sürdürülebilir mutlak memnuniyet ilkesi ile yatırım yapmaktadır. Bu vizyon ve ilke doğrultusunda geleceğe bugünlerden bakmak, bugünlerden geleceği sunmak için çalışmaktayız.

 

 

 

Endüstri 4.0 kapsamında imalat sektörüne yönelik olarak kapsamlı hizmetler sunmak üzere kurulmuş olan IQVizyon, Etken Group ile birlikte dijital stüdyo için çözümler sunmaktadır.. Dijital dönüşüm konusunda yıllardır yaptığımız çalışmalardan sonra oluşan bilgi ve tecrübe birikimi ışığında Ortak Girişim  (Joint Venture) olarak projeler geliştirmekteyiz. Sektörel olarak sağladığımız tecrübe birikimi ile imalat sektörüne yönelik geniş yelpaze de çözümler sunmaktayız. 

 

MRE; Üretim sahalarının takibini, izlenebilirliğini sağlayan MRE IIoT başta olmak üzere teknolojik donanımlar geliştiricisi ve üreticisidir. Üretim sahamızda verinin takibini sağlayan akıllı donanımlarının, tüm yazılım şirketlerinin yazılımları ile haberleşme esnekliğininin avantajı sayesinde, yerli geliştirdiği çözüm mimarileri ile bugünden yarına Etken Group dijitalleşmesindeki donanım tedarikçisidir. 

Galeri